Etkinlik canlı yayını hizmetlerimiz ile tüm kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda video çekim, montaj, kurgu ve naklen yayınında hizmet veriyoruz. Kurumsal etkinlik fotoğraf ve video çekimlerimiz oldukça geniş bir yelpazeye yayılmaktadır. Başta davet, resepsiyon, kongre, düğün, doğum günü, doğum fotoğrafçılığı, basın bülteni, sempozyum, gala, açılış törenleri, partiler, özel gün kutlamaları, panel ve seminerler, lansman, workshop, konferans, eğitim toplantıları, fuarlar, bayi toplantıları, konser, şirket toplantıları gibi daha pek çok alanda profesyonel ekibimizle etkinliklerinize hayat vermeye devam ediyoruz. Bazen çok anlamlı bir kelimenin yerini bir video ve fotoğraf karesi en iyi biçimde özetlemektedir. Anında paylaşılabilir canlı videolar aracılığıyla mesajınızı iletmenize yardımcı olan web canlı yayın hizmetleri ile kurumsal etkinlik videolarınızı aynı anda sosyal medya hesaplarınız ve web siteniz üzerinden canlı olarak sunulmasına da olanak sağlıyoruz. Canlı yayın sonrasında görüntüler tarafınıza yedekleri ile birlikte takdim ediyoruz.  Web canlı yayın hizmetleri videonuzun zenginliğini bir adım daha öne çıkarıyor.

Klasik reklamcılık geçmişte kaldı. Bugün, müşteri duygu, eğlence, hedeflenmiş bilgi ve her şeyden önce yüksek kaliteli içerik istiyor. Ve ilgili izleyicilere hitap eden ve bunlara hitap eden iyi iletişim, amaçlarına ulaşmak için yetkin bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Başarılı iletişimin anahtarı, hangi içeriğin, kimin için, nasıl ve nerede yayınlanacağını belirleyen karmaşık bir stratejidir. İnternet iletişimimizde devrim yarattı. Akıllı telefon uygulamaları ve sosyal medya, günümüzde müşterilerinin sürekli bilgi alışverişinde bulunmalarına izin veriyor. Mesajınıza ve ürününüze tutku uyandırıcı hikayeler ve etkileyici görüntüler oluşturmak için mükemmel bir ortamı deneyimleyin. Çünkü bazen görüntüler metinlere ve bağlamlara ihtiyaç duyar, böylece izleyici onları anlayabilir ve yorumlayabilir. Her film için doğru dili ve çekim formatını oluşturmak için bize danışabilirsiniz.

Etkinlik Canlı Yayın hizmetleri kapsamında başka neler yapılmaktadır?

Firmanız odak noktasında 4K’ya kadar mükemmel görüntü kalitesiyle video etkinliklerinizi çekiyoruz. Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak, HD (1.280 x 720p) ila 4K (3.840 x 2.160p) arası görüntü ve filmleri sunuyoruz. Keskin görüntüler, parlak renkler ve havadan, yerden veya su altında birinci sınıf kayıt hizmetlerimizle yanınızdayız. Web canlı yayın hizmetleri konseptten uygulamaya videonuzu, reklam filminizi veya kongre ve etkinlik projelerinizi başarılı kılmak için gereken her şeyi sağlar. Her türlü kurumsal filmi üretiyoruz ve imaj filminizi yaratıyoruz. Reklamlar üretiyoruz ve ürün filmleri yaratıyoruz. Toplantı, seminer ve konferanslarınıza, ses sistemleri, video kamera, fotoğrafçılık hizmetleri ile beraber, isteğiniz doğrultusunda web canlı yayın hizmeti ve dijital kurgu montaj hizmeti sunuyoruz. Temel becerilerimiz tamamen yılların tecrübesine dayanmaktadır. Etkinlik vidolarının yanı sıra Film yapımları, video yapımları, imaj filmleri, sosyal medya içeriği, ürün filmleri ve müzik videoları gerçekleştiriyoruz.

Etkinlik canlı yayını sırasında tüm organizasyona hakim bir ekip olarak müşterilerimizle kişisel iletişim ve işbirliğine değer veriyoruz. Bu nedenle doğrudan müşterilerimizin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu anlamaktayız. Bu noktadan sonra markanız bizim markamız olur! İşte bu nedenle tüm referanslarımız aynı zamanda marka değerlerimizdir. Yaratma ve kavrama, tüm iç bölümlerimizin temelini oluşturur. Bu nedenle, iyi düşünülmüş bir konsept için üretimin her aşamasındaki yaratıcılığı ve teknik uzmanlığı birleştiririz. Etkinlik videoları çoğu zaman anlık ve geri dönüşü olmayan anılara tanıklık ettiği için video çekimlerimize olağanüstü film sanatı, hassas işçilik, görsel dilde sofistike bir estetik katarız.

Etkinlik Canlı Yayın Hizmetlerinde Üst Düzey Kalite

Etkinlik canlı yayını sağlayan editoryal ve yaratıcı departmanımız, kendi kamera ekipmanlarımız  ve son teknoloji post prodüksiyonlu takımımız ile tam donanımlı bir şirketiz. Markalı içerik, etkinlik videoları, endüstriyel filmler ve görüntü filmler için konseptler ve de formatlar geliştiriyoruz. Nihai ürün amacımız, hedef gruplarımız ve iletişim stratejimiz üzerinde anlaşıyoruz. Firma ekibimiz ekonominin çeşitli sektörlerinde anahtar konular hakkında uzun yıllar süren araştırmalar ve benzersiz bir bilgi birikimi oluşturmuştur. Dijitalleştirme veya sürdürülebilirlik gibi terimlerin arkasındaki konuları çok iyi biliyoruz. Bu nedenle video etkinliklerini son teknoloji cihazlarımızla hayata geçiriyoruz. Harika teknik bilgimiz ve farklı endüstriler ve bunların güncel eğilimleri hakkında iyi bir bilgimiz var. Ufkumuzu genişletmeyi ve sürekli yeni bakış açıları keşfetmeyi seviyoruz. Etkinlik / Event yayınları için kaliteli bir hizmet ve yaratıcılık arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.