Eğitim filmi çekimi ünlü onlarca markanın devamlı olarak uyguladıkları bir yöntemdir. Çünkü bilimsel yayınlar insanların okuduklarının % 10’unu, duyduklarının % 20’sini, gördüklerinin % 30’unu, hem duydukları hem de gördüklerinin % 50’sini hatırlıyorlar şeklinde betimlemiştir. Dijital videonun, mesajınızı iletmenin en etkin ve uygun maliyetli yollarından biri olduğunu bildiğinize eminiz. Hedef kitlenizin dikkatini çekmek için en iyi yol kısa eğitici filmler ile kitleyi doğrudan çembere almaktır. Muhtemelen bir yerde hoşunuza giden bir video türüyle ilgili belli belirsiz bir fikriniz vardır. Ancak bunu çoğu zaman film formatına dönüştürmek zordur. Dışarıda bir sürü birbirini tekrarlayan video formatları bulunmaktadır. Ancak siz en iyi sonucu almak için gerçekten fark yaratacak bir eğitim videosuna ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu eğitim videosuna karar vermeden önce de peşinde olduğunuz bir satış mı? Yoksa bir mesaj mı? Ya da doğrudan bir duygu mu? Bu sorguları yapıyorsunuz. Temel amacı eğitmek olan ve bu doğrultuda kurgulanmış tüm videolar eğitim filmi kapsamında sınıflandırılmaktadır. Eğitim filmi bugün artık neredeyse tüm sektörlerde kullanılan akıllarda kalıcı olan projeleri oluşturmaktadır.

Genellikle kurumlar yeni ürettikleri bir projeyi ses, görüntü ve canlı videolarla anlatmak ister. Çünkü video anlatımları her zaman daha etkileyici ve akılda kalıcıdır. Firmaların ürün tanıtım hizmetleri arasında oldukça popüler olan eğitim filmi yapımı öğretici yönleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Eğitim Filmi Çekimi ve Motivasyon

Dünya üzerinde bugün tüm özel ve kamu kurumlarının temel ihtiyaçları arasında eğitim filmi yapımı yer almaktadır. Kısa filmler halinde çekilen eğitim filmleri özellikle de personellerin eğitimi açısından oldukça önem arz etmektedir. Eğitim filmi çekimi sektörlere göre değişiklik göstermektedir. Yeni çıkan bir ürünün video ve animasyonlarla masaüstü çalışması olarak hazırlanması süreci de yine eğitim filmi kategorisine girmektedir. Eğitim filmi bankacılık alanında, üniversiteler, belediyeler, hastaneler, fabrikalar, sağlık kurumları, tiyatro salonları, kültür ve sanat etkinlikleri öncesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Eğitim filmi çekimi çoğu zaman firmanın tanıtımına da yer verdiği için bu iki öge birlikte ön plana çıkartılmaktadır.

Video eğitim filmlerinizin ilham kaynağı oluyoruz!

Videolarımız değişime ilham veriyor. Farkındalığı arttırıyor. Bir şeyler satıyor. Nedenlerini destekliyor. Hatta bir şeyler açıklıyor, eğlendiriyor ve eğitiyor. Neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını uzman kadromuzla çok iyi analiz ediyoruz. Bu nedenle tüm dikkatleri üzerinize çeken garantili eğitim videoları hazırlıyoruz. Çünkü hedef kitlenizin dikkatini çekmenin profesyonel ve etkili bir videodan daha iyi bir yolu yoktur. Video eğitim filmlerinizin ilham kaynağı oluyoruz. Çünkü kurumunuzu ve ürünlerinizi daha yakından tanımak için gayret ediyoruz. Bizi ve kurumunuzu başarıya ulaştıran da budur.

Web canlı yayın olarak temel prensibimiz düşüncelerinizi hiç düşünmediğiniz bir şekilde özgün bir formatta gerçekleştirmek. Konseptlerinizi almak ve onları sizin, şirketinizin veya markanızın ne hakkında olduğunu gerçekten gösteren harika video prodüksiyonlarına dönüştürmek istiyoruz. Sinema kalitesinde eğitim videoları çekiyoruz. Video prodüksiyonunda farklı bir yaklaşım izliyor ve hedeflerinizi sürecimizin merkezinde tutuyoruz. İlgi çekici ve etkili videolar konusunda uzmanız. Uçtan uca çözüm önerilerimizle Video prodüksiyonuna yönelik yaratıcı, titiz ve verimli yaklaşımımızla itibarımızı ve müşterilerimizin beğenisini kazanmaya devam ediyoruz.  Sürecimiz kapsamlı ve üretim öncesi planlamaya büyük önem veriyoruz.

Filmleriniz ile Hedeflerinizi Gerçekleştirin

Eğitim filmi çekimi ve montajı sürecinde seslendirme, alt yazılar, yabancı dillerde çeviri hizmetlerimizde bulunmaktadır. Bunun dışında işitme ve görme engelliler için hazırladığımız özel konseptlerimizde bulunmaktadır.

Hedef pazarınız kim olursa olsun, onları neyin tetiklediğini biliyoruz. İzleyicinizle gerçekten bağlantı kurmak istiyorsanız, nasıl düşündüklerini anlamalısınız. Size bunun nasıl yapıldığını gösterebiliriz, hatta izleyicinizin kim olduğunu veya olması gerektiğini ve videonuzla en etkin şekilde etkileşime geçmek için ne yapması gerektiğini belirlemenize yardımcı olabiliriz. Ne tür bir video istediğinizi bilmiyorsanız, özel gereksinimleriniz ve en iyi videoyu oluşturmak için fikir ve hedefleriniz konusunda yanınızdayız. Gereksinimlerinizi anlamak, izleyicilerinizi tanımak, rekabeti analiz etmek için her daim size zaman ayırırız. Tüm tasarım sürecini baştan sona yönetiyoruz. Bu senaryo geliştirme, storyboard, film, animasyon ve düzenlemeler içermektedir. Etkili video düzenleme, keskin renk derecelendirme, dikkat çekici ses efektleri ve ekrandaki hipnotik hareketli kelimeler söz konusu olduğunda takımımız sektördeki en deneyimli ekiptir.

Video ya da eğitim filmi çekimi bittikten sonra, tüm modern cihazlarda zahmetsizce oynatılmasını ve sosyal medyada sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Mümkün olduğunca, hedef kitlenizin % 100’ünün pazar erişiminizi optimize ederek videonuzu izlediğinden emin oluyoruzz.