Düzenlediğiniz bir etkinliğin tanıtımını yapmak ve onu daha büyük kitlelere ulaştırmak, pazarlama ve etkileşim için harika bir yoldur. Bunu yapmanın en güzel alternatiflerinden biride canlı yayındır. Canlı yayın ile hedef kitlesini büyütebilir ve daha çok insana ulaşabilirsiniz. Düzenlediğiniz konser, yarışma konseptleri, belediye etkinlikleri, konuşma ve buna benzer bir çok aktivite sosyal sorumluluk bakımından veya tanıtım amacı ile daha çok kitleye erişebilir. Canlı yayın özel bir izleyici kitlesine ulaşmak için harika bir araçtır. İnsanlar bulunmak istedikleri bir etkinliğe bir çok neden yüzünden katılamazlar. Buna çözüm olarak profesyonel ekibimiz etkinliğinizi izleyiciler ile buluşturabilir. Ünlü bir yazarın imza günü, bir yarışma programı, bir sanatçının gerçekleştirdiği konser, belediyede düzenlenen bir sergi veya tiyatro oyunu bunlara sadece küçük birer örnektir. Festival canlı yayını ile büyük konserleri ve festivalleri naklen web veya sosyal medya üzerinde yüksek kalite ile izleyiciye aktarabilirsiniz.

Organizasyon, konser, festival canlı yayını neden önemlidir?

İnsanların teknoloji ile iç içe olmasından en iyi şekilde yararlanarak gerçekleştireceğiniz tüm plan ve etkinliklerde maksimum seviyeye ulaşabilirsiniz. Organizasyon sahipleri, bazı durumlarda internet katılımcılarını görmezden gelebiliyor. Bu tüm herkes için çok büyük bir kayıp teşkil etmektedir. Düzenlediğiniz etkinlikleri müşterilerinize, çevrenize, halka ve sektöre daha geniş kapsamlı olarak iletmek tüm paydaşların yararına olacaktır. Bunu yaparken ise anahtar teslim canlı yayın hizmeti ile geriye yaslanarak sadece etkinliğin keyfini çıkarmanız yeterli olacak. Size sunacağımız kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmet ile en geniş kitlelere ulaşmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Etkinlikler ister kurumsal olsun ister bireysel, tüm hepsini lokasyon farkı gözetmeden WebCanlıYayın teknolojisi farkı ile telefonlarınızdan dahi gerçekleştirebileceksiniz.

Büyük veya küçük çaptaki tüm organizasyonların internete taşınabilir olması ve tam teçhizatlı ekibimiz ile bunu sizi adınıza profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile yapıyor oluşumuz, canlı yayının başarısını gördüğünüzde kalite farkımızı anlamanızı sağlayacak.  Hedef kitlenize uygun olan tüm platformlarda bir veya birden fazla canı yayın hizmeti sunabiliyoruz.  Mobil ve masaüstünden yayınınıza katılacak kitle ile hedeflediğiniz başarıya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları veya tanıtımını yapmak istediğiniz tüm ürünleri canlı yayın ile daha farklı mecralara ulaştırabilirsiniz. Takipçilerin uzak şehirlerden veya farklı engeller nedeniyle katılım sağlayamadığını hayal edin, bunun yerine sizin onlara sunduğunuz ikinci bir seçenek olan sosyal medya üzerinden veya web sitesi üzerinden canlı yayın seçeneği ile hem markanızı korumuş hem de verimlilik sağlamış olacaksınız.

Teknolojik alt yapımız ile yedekleme özelliğini taşıyan sistemlerimizi kullanarak sosyal medya platformları üzerinden veya internet siteniz üzerinden hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz. Yapacağınız çalışmalara örnek referans talebinde bulunabilir ve örnek bir plan hakkında görüşme talebi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir televizyonculuk ve sistem alt yapısına yatırım yapmadan canlı yayın hizmetlerine ulaşmak için teklif alabilirsiniz. Konser, sergi, belediye etkinlikleri veya festival canlı yayını için düşünebileceğiniz tüm teknolojik ekipman ve profesyonel kadro hizmetinizdedir.