TANITIM FİLMİ NEDİR?

TANITIM FİLMİ NEDİR?

Markanıza yada firmanıza bir genel olarak odaklanmaktansa direkt olarak sağlamış olduğunuz arza odaklanarak tam hedefe atış yapan filmlerdir. Müşterileriniz için uzun uzun anlatmak zorunda olduğunuz detayları keyfe dönüştürmek ya da bir anda vurgulamak istenenleri vererek gerek bilinç altı, gerek data aktarımı konusunda etkin olan filmlerdir.

ÜRÜN TANITIM FİLMİNİ ÖNE ÇIKARTAN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Çoğu tüketici davranışları incelendiğinde ürün tercihlerinin, marka bilinirliği ile yüksek ilişkili olması yanı sıra ürünün ya da hizmetin özelliklerinin de o derece önemli olduğu tespit ediliyor. Bu yüzdendir ki reklam filmlerinde genellikle üst metinde ürün işlenirken alt metinlerde markaya atıfta bulunulur. Yani ürünü ön plana çıkartırken marka değeri arttırılır. Yani pazarlama stratejisinde en majör kalemlerden olan reklam kalemleri ürün tanıtım filmleri ile desteklenir. Diğer yandan B to B satışlarda ürününüzün teknik detaylarını incelemeden satın alma yapılmadığı çok net bir tespittir. İhtiyacı net olarak karşılayabileceği imajını almayan bir potansiyel müşteri, müşteriniz haline gelmeyecektir. Dolayısı ile ürününüzün detaylarını potansiyel müşterilerinizi sıkmadan ama teknik detaylarını ve kuvvetli yönlerini öne çıkarak filmler hazırlıyoruz.

ÜRÜN TANITIM FİLMİ TEKLİF ÖRNEĞİ NASIL OLMALIDIR?

Teklifimizde, hangi teknik ekip ve teknik ekipmanın, hangi sanatçı veya sanatçıların, ne amaçla ve ne kadar süre ile hizmet edeceği, sizin süreçlere ne kadar dahil olacağınız, süreçlerin zaman çizelgesi gibi majör kalemleri açık bir dille ifade ediyoruz. Uzaktan bakıldığında aynı gibi görünen teklifleri bunun gibi majör kalemlerin incelenmesi ile ayırt edebilir olmanızı sağlıyor, sizi bütçenize göre ihtiyaç fazlası maliyetlerden uzaklaştırırken, ayırdığınız bütçelerin karşılığını almanızı sağlıyoruz.

TANITIM FİLMİ REFERANSLARIMIZ