Reji yayın sistemleri ile hem devasa prodüksiyon hizmetleri, hem de mobil yayın sistemleri hizmetlerimizle istenen ölçekte akıllı hizmetler gerçekleştiriyoruz. Günümüzde çok çeşitli işletmelere, bayilere, okullara, hastanelere, veri merkezlerine, alışveriş merkezlerine, parklara, havaalanlarına, kısaca tüm özel ve kamu kurumlarına reji yayın hizmetlerimizi anahtar teslimi akıllı çözümler sunarak yapıyoruz. En iyi teknolojiye sahip ekipmanları bir araya getiren sistem tasarımlarımız müşterilerimize kalıcı çözümler sunmaktadır. Reji yayın sistemleri özel ihtiyaçlara göre de kolayca hazırlanabilmektedir. Uzmanlığımız ve yeteneklerimiz grafikler, stüdyolar ve sanal stüdyolarla birlikte, haber odaları, kontrol odaları gibi tüm yayın gereksinimlerini kapsamaktadır. Bunun yanında iletim, kayıt, arşivleme ve veri depolama işlemleri de reji yayın sistemlerimize dahil kalemler arasındadır. Tüm bu sağladığımız hizmetler ile kesintisiz yayının keyfini sürün.

Reji yayın sistemleri hangi kalemlerden oluşur?

Şirketimiz bünyesinde yer alan reji yayın sistemleri ulusal televizyon kanallarının sahip olduğu teknolojilerle donatılmıştır. Reji yayın sistemleri için bazı önemli öğelerin bir arada olması gerekmektedir. Bu öğeler arasında ana kumanda odası kendi içinde çoklu kameralar, ışık, ses, VTR cihazları, video mikserleri, video kaydediciler, monitörler, mikrofonlar, stüdyo ışıkları, intercom cihazları, aktarım ara kabloları gibi öğeler bulunmaktadır. Reji yayın sistemleri ile doğrudan ilişkisi bulunan tamamlayıcı ve birleştirici sistemler de yer almaktadır. Bu sistemlere canlı yayın hizmetlerinin gerçekleşeceği alana göre; naklen yayın araçları, lensler, video kurgu sistemleri, görüntü sistemleri, ses sistemleri ve ışık sistemleri yer almaktadır.

Reji yayın sistemlerimizle sınırlarınızın ötesinde canlı yayın çekimleri gerçekleştiriyoruz. Reji sistemlerimizle kurumların isteklerine çözümler üretiyoruz. Reji yayın sistemlerini dilediğiniz konseptler için düşünebilirsiniz.

Reji yayın sistemleri ile ne tür hizmetler sunuyoruz?

Web canlı yayın şirketi olarak öncelikle sizi dinliyoruz ve hedeflerinizi anlıyoruz. Ardından operasyonel parametrelere ve bütçenize dayalı olarak ortaya çıkan ihtiyaç ve gereksinimleri analiz ediyoruz. Daha sonra çeşitli iş akışları öneriyoruz. Son olarak, karşılıklı olarak sizin için en uygun olduğunu düşündüğümüz iş akışına bağlı olarak sistemi tasarlıyoruz. Bu işlemlerin ardından tesis hazırlığı, ekipman tedariki, kurulum ve test, devreye alma, eğitim ve son olarak devir teslimini kapsayan uygulamaya geçiyoruz. Tüm bu süreçlerde ayrıca destek ve bakımla da programı takip ediyoruz.

Reji yayın hizmetlerimizde içerik oluşturma, depolama, yedekleme, yönetim, dağıtım ve arşivlemede verimli iş akışları sağlamak için en son teknikleri ve teknolojileri içeren teknik ve ticari gereksinimleri dengeleyen bir sistem kullanıyoruz.

Tüm projelerimizde yayın ve yapım sonrası uygulamalar için eksiksiz çözümler sunuyoruz.  Sunulan hizmet ve ürün yelpazesi, basit bir modülden tamamen yeni bir TV istasyonu kurmak veya mevcut olanları yükseltmek, modernize etmek için her daim anahtar teslim projeler üretiyoruz.

Ayrıca projeniz için danışmanlıktan, sistem tasarımı ve entegrasyonuna, kurulum ve kullanıcı eğitimine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yeteneklerimiz, kurum çapında kapsamlı çözümler yapılandırması, uygulama desteği, sistem kurulumu ve müşteri eğitimi ve çeşitli durumlarda, özelleştirilmiş çözümlerin geliştirilmesi şeklindedir.

Dünya çapındaki profesyonel kamera ve ekipmanlarımızla kablosuz video bağlantı sistemleri tasarlayarak yüksek kaliteli video düzenleme ürünleri, dijital film kameraları, renk düzelticileri, video dönüştürücüler, video izleme, yönlendiriciler, disk kayıt cihazları, dalga formlu monitörler ve uzun metrajlı filmler, post prodüksiyon ve televizyon yayıncılığı endüstrileri için gerçek zamanlı hizmetler sunuyoruz.

Günümüzde artık reji yayın sistemlerinde gelişen ve değişen teknolojiye bağlı olarak HD, 4K ve IP ürünleri gibi en son teknolojilere odaklanarak yapılmaktadır.

Web canlı yayın hizmetleri olarak yüksek kalitede profesyonel yayın ekipmanları üretiyoruz. Farklı sektörlerde kullanılması üzere stüdyo, HDTV, CCTV ve tıbbi görüntüleme için geniş bir dizi TV kamerası hizmetimiz bulunmaktadır. Bunun yanında reji yayın hizmetleri içinde kulaklık, mikrofon ve kablosuz iletim sistemlerinin yanı sıra altyazı ve yardımcı veri kodlama çözümleri de sunuyoruz. Canlı videoyu en iyileştirilmiş şekilde yayınlamak bizim işimiz. Teknoloji çözümlerimiz, canlı içeriğinizi mümkün olan en uygun ve en akıllı şekilde iletmemize olanak tanıyarak canlı yayınlarınız için daha fazla olanak sunmaktır.

Sizlerde kesintisiz canlı yayın hizmetlerini web canlı yayın şirketimiz aracılığı alın. Üstün reji yayın sistemlerimiz, dijital montaj hizmetlerimiz ve canlı yayın araçlarımızın sağladığı son teknoloji olanakları ile on adım önde olun.