AKDENİZ MEDYA PRODÜKSİYON

BİZ KİMİZ?

2015 yılından bu yana AKDENİZ MEDYA PRODÜKSİYON sizler için kaliteli prodüksiyon hizmeti vermeyi kendimize görev bilmiş bir firmayız. Profesyonel iş ortamı içerisinde sizlere rahat ve arkadaşça bir alan sağlayarak her türlü yapım hizmetini güvenle gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Tüm müşterilerimiz bizler için özel ve her insanın başka bir hikaye olduğunu iyi biliyoruz. Sizleri de Akdeniz Medya Prodüksiyon’un geniş ailesine katılmaya davet ediyoruz.

AKDENİZ MEDYA PRODÜKSİYON Antalya merkezli bir prodüksiyon şirketidir.

Kamu kurumları ve özel şirketler için tanıtım filmi ve reklam filmi çekimleri yapmaktadır.

Prodüksiyon ekipmanlarımızla ve mobil olarak hizmet verebilen reji sistemlerimiz Türkiye’nin birçok noktasında canlı yayın ve reji hizmeti vermekteyiz. Reji sistemlerimiz Teknolojinin en son imkanları ile donatılmış durumda olup Hd ve 4K altyapısına sahiptir.

Öte yandan Bünyemizde bulunan Kamera, Işık ve film ekipmanları ile birçok prodüksiyon şirketine ve bağımsız yönetmenlere ekipman kiralama yapmaktayız. Hep daha iyisini yapma arzumuz ile sizlerin yanındayız.

EKİBİMİZ

NEDEN AKDENİZ MEDYA PRODÜKSİYON?

Çünkü şimdiye kadar memnun kalmayan müşterimiz ya da memnun kalmadığımız işimiz olmadı. En çok buna önem veriyoruz. Çalıştığımız firmaların projeleri iyi olması gerektiği kadar, bizim filmimizin de iyi olması gerekir. Çünkü Akdeniz Medya Özgürce Sunar…

0
Mutlu Müşteri
0
Biten Projelerimiz

Bora TEMEL

Hasan SAĞ

FOTOĞRAF GALERİMİZ

Verified by MonsterInsights