video

Reklam Filmi

Tanıtım Filmi

Etkinlik Filmi

Senaryo Yazım

Seslendirme

Hava Çekimi

Jenerik

fotograf

Ürün Çekimi

Stüdyo Çekimi

Katolog Çekimi

Hava Çekimi

tasarım

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Katalog Tasarımı

Web Tasarım

Sunum Dosyası Tasarım

sosyal medya

Youtube Video İçerik Üretimi

Instagram Video & Sayfa Yönetimi

Facebook Sayfa Yönetimi

Takipçi Arttırma

Antalya Prodüksiyon

Akdeniz Medya Ajans Web Hizmetleri Prodüksiyon

Prodüksiyon; reklam, filmleri, müzik klipleri, diziler, belgeseller ve diğer benzeri tüm içerik formatları için üretim sürecini ifade eden genel bir kavram olarak kullanılır. Genel bir tanımlama yapmak gerekirse prodüksiyon nedir sorusuna; görsel ve işitsel materyallerin üretim, tasarım, yaratım ve optimizasyon süreçleri şeklinde yanıt verilebilir. Bugün pazarlama açısından büyük önem arz eden tanıtım filmi ya da reklam filmi gibi içerikler de birer prodüksiyon hizmetidir.

Prodüksiyon Hizmetleri Dahilinde Öne Çıkan Başlıklar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi prodüksiyon hizmetleri kapsamında farklı alt başlıkların mevcut olduğu söylenebilir. Her bir hizmet, farklı ihtiyaca yönelik çözümlere odaklandığından farklı süreçler gerektirir. Video üretimi, reklam filmi prodüksiyonu gibi prodüksiyon süreçleri dahilinde öne çıkan başlıklar şu şekildedir:

Çok Kameralı Reji Hizmetleri

Çok kameralı reji hizmetleri dahilinde yapımcı, reji sorumlusu, uygulayıcı yapımcı, yapım asistanları gibi profesyoneller yer alır. Çekimi yapılacak olan projeye göre farklı açılardan görüntüleme ihtiyacının olduğu durumlarda kullanılan çok kameralı prodüksiyon, kapsamlı prodüksiyon projeleri için ideal çözümler arasında yer alır.

 Müzik Video & Klip Prodüksiyon Hizmetleri

Modern eğlence ekonomisinde en önemli prodüksiyon ürünleri arasında yer alan müzik klipleri, detaylı bir prodüksiyon süreci ile tasarlanırlar. Müzik video ve klip prodüksiyonu kapsamında; müziğinizi görsel bir şölenle bir araya getirebilir ve dinleyicilerinize farklı kanallar üzerinden ulaşabilirsiniz. Zira başarılı bir müzik eserinin başarılı bir klip çalışması ile piyasaya sürülmesi başarının katlanmasına olanak sağlar

Etkinlik Prodüksiyonu

Etkinlik prodüksiyonu,ya da event prodüksiyonu outdoor ya da indoor olmak üzere lokasyon bazlı etkinliklerinin organizasyon sürecini kapsayan bir prodüksiyon hizmeti olarak öne çıkar. Kutlama, seminer, şirket toplantıları, konser, ürün lansmanı ve festival gibi etkinliklerde arka plandaki tüm sürecin organize edilmesi; detaylı bir etkinlik prodüksiyon stratejisi ile mümkündür. Bu da elbette daha önce etkinlik prodüksiyonu alanında uzmanlaşmış kaliteli bir ekiple gerçekleşecektir.