Üretim veya pazarlama kampanyanız için benzersiz nefes kesici ve dinamik havadan çekim görüntüleri istiyorsanız, hava kameralarımız ve dronlarımız hizmetinizdedir. Çekiminizi daha önce imkansız olduğu düşünülen açılardan çekmek için artık profesyonel bir şirketiniz var.  Çünkü web canlı yayın olarak saygın ve güvenilir sinematografi helikopter pilotlarına, dronlara ve son teknoloji kameralara sahibiz. Kısaca drone çekimi için gereken en son teknoloji emrinizde. Hedef kitlenize bağlanmanıza yardımcı olacak ilgi çekici, güçlü ve orijinal videolar oluşturarak projelerinizin gelecekte nasıl görüneceğini garanti ediyoruz. Projenizi başlangıç ​​konseptinden evreleme, prodüksiyon, düzenleme ve yayınına kadar her aşamasında yer alıyoruz.

Drone çekimi hizmetlerimiz neleri kapsıyor?

Hava sinematografisi için helikopter ve ekipman konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, film, televizyon, belgesel, tanıtım videoları ve ticari prodüksiyon için geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Kesin planlama, kapsamlı beceriler ve yıllar süren iş eğitimi ile hem yerde hem de havada kanıtlanmış profesyonel sonuçlar sunuyoruz. Şirketimiz tüm çekim gereksinimlerinizi karşılamak için benzersiz bir şekilde kalifiyedir. Profesyonel kadromuz, bütçenizi karşılayan bir fiyata ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları bulmak için sizinle birlikte çalışacaktır. Havadan drone çekimi hizmetimiz size ultra HD 4K videolar sunabilmektedir.

Havadan çekimlerde bizi tercih etmeniz için pek çok neden var!

Dronlarımızın sunduğu yenilikçi bakış açısı size çeşitli uygulama olanakları sunar. Her şeyden önce, kalite ve güvenilirlik. Drone filomuz, yüksek kalite performans standartları ile öne çıkan modellerden oluşuyor. Detaylara çok önem veriyoruz. Dronlarımıza monte edilen tüm video kameraların Ultra HD 4K çekim formatını desteklemesinin nedeni budur. Drone operatörleri, mükemmel videolar çekebilen ve drone kullanım yönetmeliklerine uyan sertifikalı uzmanlardır. Bizi tercih etmeniz için oldukça geçerli nedenlerimiz var.

  • Müthiş ultra HD 4K videolar ile ürünlerinizi tanıtırken müşterilerinizi etkileyin. Drone çekimi hava atış servisimizle işinizin yükseklere uçmasına izin verin.
  • Gerçek bir emlakçı veya özel bir satıcı olun, mülkünüzün en iyi şekilde görünmesini sağlayın. Ultra HD 4K videolarımızla müşterilerinizin dikkatini çekin.
  • Güzellik bakanın gözlerindedir. Bu nedenle, drone çekimi hizmetimiz sihirleri her ayrıntıda ve her açıdan çeken ultra HD 4K videolar üretmektedir.
  • Bir görüntü bazen bin kelimeye bedeldir. Bir performans veya tanıtım videosu kaydetmek ister misiniz? O halde bizimle iletişime geçin.
  • Hizmetimizle her şeyi en iyi şekilde tanımlıyoruz. Hedef kitlenizi ultra HD 4K videolar ve yenilikçi çekim açılarıyla birleştiriyoruz.
  • Her etkinlik özel bir durumdur. Terfi ettirilmeli, yayınlanmalı ve paylaşılmalıdır. Bunu, drone 4K ultra HD video çekim hizmetimizden talep ederek doğru bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Havadan çekimleriniz canlı yayın hizmetleri ile aynı anda tüm dünyada!

Çeşitli projelerden web yayınlarına, tamamen sürükleyici sanal gerçeklik etkinliklerine kadar anahtar teslimi canlı yayın etkinlik hizmetleri sunuyoruz. Facebook canlı web yayını, YouTube Web Yayını, Instagram canlı web yayını, etkinlik öncesi öğeler, gerekli tüm donanım ve etkinlik düzenleme dahil tüm web yayın ihtiyaçlarınız için çözümler sağlayabiliriz. Havadan çekimlerini gerçekleştirdiğimiz projenizi canlı yayın kalitesi ile kesintisiz olarak tüm dünyaya sunabiliyoruz. Böylelikle havadan çekimlerinizi canlı yayın hizmet kanallarımızla aynı anda tüm dünyaya duyurabilirsiniz.

Günümüzde hava çekimlerinin filme alınmasında en yaygın kullanılan yöntemlerden biridir. Havadan çekim yeni ve benzersiz görüntüler oluşturmanın en etkileyici yoludur. Muhteşem manzaralar ve çekimin geneline hakim olmak şimdi havadan çekim formatları ile mümkün olabilmektedir.  Havadan drone çekimi sanatsal ve yaratıcı bir şekilde yapılmazsa çok sıradan olabilir. Profesyonel ticari çekimler ne olursa olsun, bir müşterinin ürününü satmak için tasarlanmıştır. Havadan çekim bir geliştiricinin yeni bir konut geliştirme veya yeni bir alışveriş merkezi göstermesi alanında tercih edilebilir. Aynı zamanda bir mimarlık firması bir projeyi, yalnızca bir havadan çekim ile doğru bir şekilde canlandırabileceği bir kapsam ve perspektifte göstermek isteyebilir. Bu noktada projeniz ne olursa olsun web canlı yayın hizmetleri sağlayıcısı olarak ürününüzü başarıyla gösteren ve satan etkili görüntüler yaratmak bizim işimizin gereğidir.

Havadan Çekim nasıl yapılır?

İyi bir havadan çekim, bir şehir şebekesi ya da yüksek irtifadaki kara kütleleriyle ilgili bilgilerden çok daha fazlasını aktarmalıdır. Her türlü profesyonel videoda olduğu gibi, havadan çekim konunuzun kompozisyonuna özen gösterilmesi gereken bir konudur.

Havadan çekimlerde farklı bir dünya vardır ve konunuzu bulmak için önce yeri yerden izlemeniz gerekmektedir.  Planlı yapılmayan bir havadan çekim hüsranla sonuçlanmaya mahkumdur. Havadan çekimler en çok özel sektörde ihtiyaç duyulduğu gibi kamu kurumlarında, siyasi partilerin seçim süreçlerinde, konser ve etkinlik alanlarında, festivallerde, firma tanıtım filmlerinde, özel gün etkinliklerinde tercih edilen çekimler arasındadır. Havadan çekimlerde profesyonel ekip çok önemlidir. Drone ile yapılan çekimlerde ya da helikopterlerle yapılan video çekimlerinde ilk koşul hava şartlarının önceden tahmin edilmesi durumudur. Kullanılan kameraların ayarları çok önemlidir. Kamera çekim ölçekleri ve ufuk çizgisi çekimin kalitesi için önem teşkil etmektedir. Bunun yanında filtre, alan derinliği, netleme ve pozlama da önemlidir.

Havadan çekim bazen yeni bir maceranın başlangıcı olabilir. Tamamen farklı bir bakış açısı ve hem ticari hem de güzel sanatlar dünyasında bir yere sahip olabilir. Bu nedenle bulunulan lokasyon için en iyi drone ve kameranın kullandığından emin olunması gerekmektedir.

Web canlı yayın firması olarak ihtiyaçlarınıza dikkat ediyoruz ve pazarlama hedeflerini belirlemenize yardımcı oluyoruz. Sizin için en uygun stratejiyi web pazarlama prensiplerine göre inceliyoruz. Ürünün yatırım getirisini sizlerle değerlendiriyor ve gelişmiş stratejiler oluşturuyoruz. Daha iyi bir gelecek inşa etmenize yardımcı oluyoruz. Markanızın güçlü ve zayıf yönlerini belirleyerek destek sağlıyoruz. Büyüme ve yeniden konumlandırma stratejisi firmanız için yeniden tanımlıyoruz.