AKDENİZ MEDYA PRODÜKSİYON

Kurumsal Firmalar için

Konferans Çekimi

Kurumsal organizasyonlar gerçekleştirildikleri an oluşturdukları etki dışında markanızın kurumsal hafızasına ışık tutması açısından da oldukça etkilidir.

Etkinlik videolarınız ile kurumsal etkinliklerinizi unutulmaz hale getirin.

Daha Fazla Kişiye Ulaşın

Lansman, seminer, eğitim ve kongre gibi organizasyonlarınız, gerçekleştirilecekleri fiziksel alanın imkan verdiği ölçüde kişiye ulaşmak gibi bir dezavantaja sahiptirler. Fakat etkinlik videolarınızı sahip olmanız halinde bu videoları web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla insana ulaşarak marka bilinirliğinizi arttırmış olursunuz.

Etkinliklerinizi Unutulmaz Hale Getirin

Dinamik, profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla etkinliklerinizin çekimlerinizi minimum 3 kamera ve talep etmeniz durumunda reji masası kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Çekimlerimiz esnasında kameralardan gelen görüntüler, resim seçme masasında yönetmen tarafından seçilerek uygun görülen görüntü kayda ve yayına eklenmektedir. Bu sayede de çekimlerimiz en uygun açıdan, hatasız ve eksiksiz olmaktadır. Rejili çekimlerimizde dilerseniz jimmy jib ve drone da kullanılabilmektedir.

Çekimlerin sonrasında etkinliğin bir özeti niteliğinde etkileyici bir biçimde kurgulanmış ve zevkle izlenebilen 2-3 dakikalık etkinlik klipleri hazırlamaktayız.

Verified by MonsterInsights